Boże Narodzenie, to święta szczególnie radosne, pełne dobrych uczuć i tradycji. Spotkanie Wigilijne jest tradycją naszego Internatu i stanowi bardzo ważny element wspólnego przebywania ze sobą zarówno mieszkańców Internatu, jak i zaproszonych przez wychowanków gości. Ta szczególna uroczystość odbyła się w środę, 18 grudnia o godzinie 18.00.

 

Przy biało nakrytych stołach spotkali się mieszkańcy internatu, zaproszeni goście, a świąteczny nastrój podkreślił występ artystyczny naszej młodzieży . Jasełka ze szczyptą humoru przedstawili wychowankowie: Borowska Andżelika, Czop Ewa, Kalenik Ewelina, Mazurek Dominika, Kisiel Katarzyna, Łukaszewicz Anita, Majewska Magdalena, Aleksandrowicz Krystian, Głuch Dawid, Jaszczuk Piotr. Przygotowaniem młodzieży zajęła się p. Diana Łubkowska.

Na zakończenie głos zabrała Pani kierownik internatu J. Pogonowska i złożyła wszystkim wychowankom oraz zaproszonym gościom świąteczne życzenia.

Dzięki wysiłkom i ciężkiej pracy naszych wspaniałych pań kucharek mieliśmy szansę spróbowania tradycyjnych wigilijnych potraw.

Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości i pojednania. Były płynące z głębi serca życzenia, opłatek-symbol chleba i wzajemnego przebaczenia. Spotkanie zostało uwieńczone wspólnym kolędowaniem przy świątecznym stole.

Galeria zdjęć