W dniu 20 grudnia 2017 r. w Internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie ogłoszono wyniki konkursu na "Najpiękniejszą świąteczną dekorację pokoju". Konkurs trwał od dnia 06 -19 grudnia 2017 r. i był skierowany do wszystkich mieszkańców internatu. Celem konkursu było kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia. Do konkursu przystąpili wychowankowie z 12 pokoi.

         Dekorację w pokojach w dwóch kategoriach ( dziewczęta, chłopcy) oceniało jury w składzie: kierownik internatu p. Magdalena Ostrowicka, wychowawca p. Jolanta Pogonowska oraz wychowankowie Dominika Matysiuk i Jakub Haponiuk.

W kategorii chłopców

I miejsce zajęły 4 pokoje:

103 ( Konrad Grzywaczewski, Cezary Mikitiuk, Piotr Zamrowski);

106 ( Piotr Dąbrowski, Sebastian Kozioł );

107 ( Sebastian Baj, MaciejGrzywaczewski, Damian Skrzyński);

114 ( Szymon Gałgański, Dariusz Januszko, Rafał Zamrowski);

II miejsce 2 pokoje:

301 ( Sebastian Kwiatkowski, Rafał Szabat);

302 ( Kamil Samojluk, Radosław Tadeniewicz).

W kategorii dziewcząt

I miejsce zajął pokój:

210 ( Anna Hasioli, Joanna Kopiel);

II miejsce pokój:

201 ( Weronika Jaczyńska, Katarzyna Obara);

III miejsce pokój:

211 (Iwona Karpińska, Katarzyna Kisiel, Agata Witek);

Organizatorem konkursu był Samorząd Internatu wraz z opiekunem p. Jolantą Pogonowską.

                                                                                                                                                                                                        Jolanta Pogonowska

Galeria zdjęć