„Wspólne zabawy łączą i budują

A śmiech scala więzi”

       W środę 04 października 2017 roku w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie miały miejsce otrzęsiny i ślubowanie klas pierwszych złożone na ręce pani kierownik Magdaleny Ostrowickiej, która na czas otrzęsin objęła funkcje generała. Uczniowie: klasy trzeciej – Szymon Gałgański, klasy czwartej – Rafał Zamrowski, Dariusz Januszko, Katarzyna Kisiel przygotowali dekoracje i konkurencje w tematyce wojskowej.

       Wychowankowie klas pierwszych ułożyli piosenkę, która rozpoczęła otrzęsiny. Jedną z ciekawszych konkurencji było przygotowanie kanapek na kolację przez wychowawców klas pierwszych prof. Zenona Baja oraz prof. Krzysztofa Kowalika. Wśród zaproszonych gości byli: dyrektor szkoły Leszek Młynarczyk, pani wicedyrektor Krystyna Zasadzka oraz kierownik warsztatów szkolnych pan Krzysztof Horszczaruk. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.

Justyna Wołos

Galeria zdjęć