Uczniowie klas pierwszych uczący się w zawodzie technik agrobiznesu i technik mechanizacji rolnictwa uczestniczyli w ognisku integracyjnym w dniu 19. 10. 2018 r. Spotkanie przy pieczonej kiełbasce i rytmach ulubionej muzyki było doskonałą okazją do bliższego poznania się, wspólnej zabawy i rozmów. Nie zabrakło dyskusji na temat zainteresowań i pasji, dzielenia się wrażeniami z pierwszych tygodni pobytu w nowej szkole, czy też pomysłów na dalsze wspólne spędzanie wolnego czasu.

           Oprócz degustacji smakowicie przypieczonej kiełbaski była możliwość wspólnego śpiewu, tańca i gry w piłkę nożną. Piękna jesienna pogoda sprzyjała odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Nad bezpiecznym przebiegiem wydarzenia czuwały wychowawczynie klas pierwszych: p. Emilia Litaszewska i p. Dorota Redde-Sawczuk.

D. Redde-Sawczuk

Galeria zdjęć