Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa.

My również mieliśmy możliwość odwiedzenia Bednar z wycieczką szkolną. Mimo długiej podróży, przywieźliśmy sporo pozytywnych wspomnień, a możliwość zobaczenia najnowszych maszyn w czasie pracy, nawet na naszych dziewczynach, zrobiła wrażenie.

Jako opiekunowie pojechali z młodzieżą: P. Diana Łubkowska, P. Krzysztof Rejman i P. Adam Orenczuk.

Kolejne Agroshow za rok, więc zachęcamy do udziału już dziś.

Adam Orenczuk

bednary 2018 17